71 319 01 33      biuro@cameleon-hotel.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH

 

W związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

 

§1

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IKaeM GROUP z siedzibą w Wołowie (56-100) przy ul. Plac Szkolny 3, NIP: 642-237-71-67

 

§2

 

Do kontaktu w sprawach ochrony danych osobowych w IKaeM GROUP proszę pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

§3

 

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji czynności związanych ze sprzedażą usług oferowanych przez IKaeM GROUP

 

§4

 

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi serwisowe IT oraz prawne.

 

§5

 

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

§6

 

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

§7

 

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność realizacji usług sprzedaży produktów oferowanych przez IKaeM GROUP

 

§8

 

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.